Грузы по стране

Вантаж меблі: внутрішнє доставка з Казахстан до Казахстан | Заявка №11033

Напрямок перевезення
Країна/місто завантаження
KZ Казахстан /
Країна/місто розвантаження
KZ Казахстан /
Найменування вантажу
Вантаж Меблі
Вага вантажу До 0,5т., до 15куб.
Тип транспорту
Тип перевезення Грузы по стране
Дата завантаження Дату наступного відправлення уточніть у замовника

Замовнику потрібне автомобільне перевезення вантажу з Казахстан, у Казахстан. Вантаж — Меблі. Вага До 0,5т., до 15куб. Замовник шукає відповідний транспорт для цього типу вантажу. Якщо у вас є відповідний транспорт, зв’яжіться із замовником телефоном.

Усі вантажі з Казахстана до Казахстан Шукаєте вантажі з Казахстана до Казахстан? Додати транспорт KZ KZ
Контактні дані
Необхідно увійти або зареєструватися

Перегляд деталей заявки можливий після реєстрації, але якщо ви вже зареєстровані на сайті, !

Якщо ви ще не зареєстровані, то зробіть це зараз.

Статистика вантажів для перевезень по Казахстану

На 28.09.2026 за маршрутом Казахстан — 68 заявок на перевезення вантажу та 671 предложение вільного транспорту.

На напрямку Казахстан найчастіше замовляють: рефрижератор (20), тентованный полуприцеп (18), другой транспорт (5).

Також за цим напрямком: залізничних — 31.

Усього за напрямком: 75 грузов з Казахстана, 68 грузов до Казахстан.

Схожі вантажі з Казахстана до Казахстан

Країна/місто завантаження Країна/місто розвантаження Дата завантаження Тип транспорту Найменування вантажу Замовник
KZ Казахстан
Маканчи
KZ Казахстан
Астана
Дата уточнюється Грузы по стране Інші вантажі
Вага вантажу: 6 т.
Об'єм вантажу: 5 м3
adletsakirtov
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Алмати (Алма-Ата)
KZ Казахстан
Аксай
Дата уточнюється Грузы по стране Інші вантажі
Вага вантажу: 10.3 т.
Об'єм вантажу: 86 м3
RaHMADTRANS
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Алмати (Алма-Ата)
KZ Казахстан
Аксай
Дата уточнюється Грузы по стране Інші вантажі
Вага вантажу: 14.5 т.
Об'єм вантажу: 120 м3
RaHMADTRANS
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Алмати (Алма-Ата)
KZ Казахстан
Аксай
Дата уточнюється Грузы по стране экскаватор
Вага вантажу: 29 т.
Об'єм вантажу: 130 м3
RaHMADTRANS
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Алмати (Алма-Ата)
KZ Казахстан
Павлодар
Дата уточнюється Грузы по стране Морозиво
Вага вантажу: 20 т.
Об'єм вантажу: 100 м3
musa.kz23
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Алмати (Алма-Ата)
KZ Казахстан
Актау
Дата уточнюється Грузы по стране Контейнер 40 фут
Вага вантажу: 5 т.
Об'єм вантажу: 70 м3
alash.qurilis
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Алмати (Алма-Ата)
KZ Казахстан
Шимкент (Чимкент)
Дата уточнюється Грузы по стране Мінвата
Вага вантажу: 10 т.
Об'єм вантажу: 120 м3
mahliyorahmonova10
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Хоргос
KZ Казахстан
Кокчетав
Дата уточнюється Грузы по стране Зерно і насіння
Вага вантажу: 20 т.
Об'єм вантажу: 86 м3
ООО БАЛТ АЛЬЯНС НЕВА
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Петропавловськ
KZ Казахстан
Костанай
Дата уточнюється Грузы по стране Алкогольні напої
Вага вантажу: 22 т.
Об'єм вантажу: 86 м3
данил
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Петропавловськ
KZ Казахстан
Кизилорда
Дата уточнюється Грузы по стране Алкогольні напої
Вага вантажу: 22 т.
Об'єм вантажу: 86 м3
данил
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Кокчетав
KZ Казахстан
Караганда
Дата уточнюється Грузы по стране Алкогольні напої
Вага вантажу: 22 т.
Об'єм вантажу: 86 м3
данил
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Кокчетав
KZ Казахстан
Жезказган
Дата уточнюється Грузы по стране Алкогольні напої
Вага вантажу: 22 т.
Об'єм вантажу: 86 м3
данил
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Кокчетав
KZ Казахстан
Кизилорда
Дата уточнюється Грузы по стране Алкогольні напої
Вага вантажу: 22 т.
Об'єм вантажу: 86 м3
Ice trans logistic
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Кокчетав
KZ Казахстан
Астана
Дата уточнюється Грузы по стране Алкогольні напої
Вага вантажу: 22 т.
Об'єм вантажу: 86 м3
Ice trans logistic
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Алмати (Алма-Ата)
KZ Казахстан
Дата уточнюється Грузы по стране Кондитерські вироби
Вага вантажу: 33 EP
Crina Sirbu
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Павлодар
KZ Казахстан
Павлодар
Дата уточнюється Грузы по стране Труби
Вага вантажу: 10 т.
Об'єм вантажу: 5 м3
islam.hashiev012
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Алмати (Алма-Ата)
KZ Казахстан
Астана
Дата уточнюється Грузы по стране Мінвата
Вага вантажу: 8 т.
Об'єм вантажу: 120 м3
Технониколь
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Павлодар
KZ Казахстан
Актау
Дата уточнюється Грузы по стране Продукти харчування
Вага вантажу: 5 т.
Об'єм вантажу: 20 м3
tomo.lonely
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Караганда
KZ Казахстан
Актобе (Актюбинск)
Дата уточнюється Грузы по стране Транспортні засоби
Вага вантажу: 0.12 т.
Об'єм вантажу: 0.5 м3
kassymnurbek8
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.
KZ Казахстан
Туркестан
KZ Казахстан
Тараз (Джамбул)
Дата уточнюється Грузы по стране Метал
Вага вантажу: 0.18 т.
Об'єм вантажу: 3 м3
saken9602_96
Завантажуємо заявку…
Не вдалося завантажити заявку.

Сервіси Com-Stil.com